Proč nakupovat u nás

Vítáme Vás v našem on-line obchodním centru obrazy1.cz

Děkujeme za Vaše velmi pozitívní ohlasy, které nás nabíjejí do další práce a pomáhají nám ještě více zdokonalit naše systémy a nabídky tak, aby jste byli spokojeni a mohli se kdykoliv k nám vrátit s pocitem perfektního nákupu. Vaše náměty nás inspirují, za což Vám velice děkujeme. Pokud máte jakékoliv dotazy, zodpovíme je ihned na lince podpory +420/773 00 56 00 (Po - Pá 8 - 15 hod.).

Široká nabídka:

Naše nabídka se každým dnem zvětšuje a aktualizuje. Najdete zde opravdu široký výběr zboží různých typů, velikostí.  Věříme, že si z naší nabídky vždy vyberete.

Kvalita:

Velmi vybíráme výrobce, kontrolujeme kvalitu našich výrobků a spolehlivost dodávek. Komunikujeme s Vámi o dalších souvisejících aspektech, které v důsledku vedou k perfektní distribuci a pak následně k Vaší spokojenosti.

Vyhledávání zboží:

Rychlá orientace je velmi důležitá. Na úvodní straně najdete kategorie s produkty v hlavním menu nebo přes obrázkové banery. Po otevření kategorie můžete pokračovat v prohlížení a ve výběru konkrétního zboží.

Expedice:

Všechny obrazy jsou dle Vašeho požadavku vyráběny a k Vám doručovány do 10 pracovních dnů.

Zobrazení:

Aby jste mohli prohlížet naši nabídku vždy a všude, vytvořili jsme stránky v tzv. responzivním rozlišení. Díky tomu se stránky zobrazí na všech zařízeních (pc, tablety, mobilní telefony aj.). Stránky jsou esteticky a přehledně zpracované, prioritou je rychlý a bezproblémový nákup, možnost porovnávání zboží, ukládání oblíbených položek a další výhody. Věříme, že vše zjistíte během Vašeho putování po našem obchodě, oblíbíte si jej a budete se k nám vracet za účelem kvalitního a rychlého nákupu.Tým Lara Design s.r.o. vám přeje příjemný a kvalitní nákup